preload
 

Become Plus Player!

Sadecer 14,80 EUR 'e Comunioturkey.com Plus Player sana Feature lar 2018/2019 sezonun Lig şampiyonasının sonuna kadar teklif ediyor:

The additional features:

Oyuncu bilgileri ve pazar değerleri - Puan listeleri dahi!

Her Futbolcunun Pazar değeri- ve puan gelişimi grafiği sana gerçek alış ve satış fiyatını bulmaya yardımcı olur!
Screenshot Futbolcu bilgisi
Oyuncu statüsü!

Dizilişte sana hangi Futbolcuların sakat yada cezalı olduğu gösterilir, aynı zamanda onların son oyun haftasındaki puanları da gösterilir!
Screenshot dizilim
Güç analizi !

Takım bölümlerinde ve tüm dizilşlerdeöteki katılımcılara nazaran güçlü ve zayıf yönlerini tespit edip görebilirsin!Ayrıca tüm sezonun tüm Hafta sonuçlarına da ulaşabilirsin.
Screenshot Oyun durumu
Katılımcıları ilk onbirleri!

Katılımcı bilgilerinede, katılımcı arkadaşlarının son oyun haftasında hangi onbiri kurduklarını görebilirsin.
Screenshot oyun bilgisi
Görsel düzeltme ve ele yatkın kullanım

Plus Player kullanıcıların Futbolcu katılımcı sayfalarına linkler mevcutturdizilim ve transfer piyasasına ulaşabilirler Smile ler ve BBCode bülten de de kullanabilirler!
bir Futbolcuyu transfer pazarına sunmak istediğin yada teklif almak istediğin zamanAlış fiyatı- ve taihi gösterilir. Also there is the possibility of creating community polls.
Screenshot Bültenler
Öncelikli giriş

Plus ve Pro Player ler aynı zamanda örneğin puan hesaplamalarından sonra /b> serverinaşırı yüklenmelerde ayrıcalıklı bağlantılardan/b> faydalanmaktadır.
You may become Plus Player independently of your fellow community members. Even more features are available for Pro Players in Pro Player communities.

Burada oyunun değişik türleri hakkında bilgi alabilirsin.

Burada mevcut Account Plus Player e nasıl dönüştürebileceğini öğrenebilirsin.