preload
 

İşlem bu şekilde gerçekleşiyor

ayrıcaücretsiz sürüme ek olarak oyununeklenmiş özelliklerle iki ücretli sürüm daha var: Comunio Plus Player ve Comunio Pro Player sadece 14,80 EUR yani 17,80 EUR 2018/2019 sezonun Lig şampiyonasının sonuna kadar


Burada oyunun değişik türleri hakkında bilgi alabilirsin.
Oyunun amacı Komunitindeki (Oyun birliğii) en çok puanı toplamak.
Her oyuncu Komunitideki diğer oyuncular ile rekabet etmektedir.
Screenshot Oyun durumu
Başlangıç olarak her katılımcı oyun birliğine göre bir 15 futbolculu takım verilir. 15 Futbolcu 'un Süper Lig ve 20 Milyon oyun bütçesi, ya da takım verilmez ve 40 Milyon oyun parası verilir. Aşağı yukarı bütün takım eşit kuvvetlidir.
Screenshot Diziliş
Lig haftasına göre senin kurduğun takımın oyuncuları puan kazanır.Bu puanların sayısını bilgisayar atılan goller, görülen kartlar ve spor gazetesi puanlamasına göre tayin eder (vgl. Kural).
Her katılımcı takımının başlangıç kapitalini oyuncu alım ve satımları ile yükselmeye çalışır. . Bu sadece futbol bilgisi değil aynı zamanda finasal ve diplomatik yetenek de gerektiriyor, çünkü her oyuncudan Komuniti başına sadece bir tane var.
Komunitini diğer üyeleri ve bilgisayar ile pazarlık yapılabilinir.
Screenshot Transfer piyasasi
Haberlerde Komuniti katılımcıların etkinlikleri hakkınıda bilgilendirileceksin ve diğer katılımcılara bazı haberler iletebilirsin.